Šaldytuvas Candy CBT5518EW kaina
Šaldytuvas Candy CBT5518EW kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8059019031453 |
| Gamintojo kodas | cbt5518ew |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje, Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 216kwh |
| Bendra talpa | 248l |
| Šaldytuvo talpa | 186l |
| Šaldiklio talpa | 62l |
| Temperatūra šaldiklyje | -15 / -23ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 4.3kg/24h |
| Klimato klasė | n-st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 37db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 177.2cm |
| Gylis | 54.5cm |
| Svoris | 67.5kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Palaikomos technologijos | less frost |
| Rodyti daugiau | |



























