Siuvimo mašina Brother FS 100 WT kaina
Siuvimo mašina Brother FS 100 WT kaina
Siuvimo mašina Brother Fs100wt, elektromechaninėKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
407.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Brother FS100WT FS100WT |
|
337.98 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
337.98 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Brother FS100WT Siuvimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 59.20 eur/mėn |
|
355.17 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
355.17 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
Brother FS100WT elektrinė siuvimo mašina |
|
355.17 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
355.17 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Brother FS100WT sewing machine Electric |
|
356.36 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
356.36 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Siuvimo mašina Brother Fs100wt, elektromechaninėKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
407.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Siuvimo mašina Brother Fs100wt, elektromechaninėKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
407.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Siuvimo mašina Brother FS100WT 100 W |
|
576.70 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
576.70 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
BROTHER FS100WT Machine à coudre électronique – 100 pts |
|
616.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
616.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 10:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BROTHER |
| Kategorija | Siuvimo mašinos |
| Prekės kodas | 4977766772112 |
| Siuvimo mašinos tipas | kompiuterizuota siuvimo mašina |
| Svoris | 9.4kg |
| Matmenys | 52 x 32 x 46cm |
| Siuvimo programų skaičius | 100 |
| Siuvimo programos | abėcėlė |
| Apšvietimas | + |
| Siuvimo greitis (dygsnių per minutę) | 850 |
| Reguliuojamas dygsnio ilgis | + |
| Reguliuojamas dygsnio plotis | + |
| Maksimalus dygsnio ilgis | 5mm |
| Maksimalus dygsnio plotis | 7mm |
| Elektroninis variklio reguliavimas | + |
| Vertikali šaudyklė | - |
| Horizontali šaudyklė | + |
| Siuvimas dviguba adata | + |
| Adatos padėties pozicionavimas | + |
| Sustiprintų siūlių siuvimas | + |
| Automatinis užtvirtinimas | - |
| Rankovinė platforma | + |
| Prietaisas viršutiniam siūlui įverti | + |
| Viršutinio siūlo įtempimo reguliatorius | + |
| Pėdelės spaudimo reguliatorius | - |
| Dviejų lygių pakėlimo pėdelė | + |
| Siūlės indikacinis langelis | + |
| Įmontuota aksesuarų dėžutė | + |
| Priedai ir aksesuarai | pėdelė, atsuktuvas, instrukcija, peiliukas skylutėms, adatos, ritės, Šepetėlis |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |





































