Brock WM 6002 kaina
Brock WM 6002 kaina
Prekė su pažeista pakuote. Skalbimo mašina Brock WM 6002 WH, 6 kg, mėlyna sp./ba..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 177.9 € |
|
149.90 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
149.90 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Prekė su pažeista pakuote. Skalbimo mašina Brock WM 6002 WH, 6 kg, mėlyna sp./ba..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 177.9 € |
|
149.90 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
149.90 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-26 06:14
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BROCK |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 4752131001574 |
| Gamintojo kodas | wm 6002 wh |
| Maks. skalbinių svoris | 6kg |
| Energijos klasė | - |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | - |
| Gręžimo greitis | -aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pusiau automatinė skalbimo mašina |
| Aukštis | 79cm |
| Plotis | 69cm |
| Gylis | 40cm |
| Svoris | 14kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Inverterinis variklis | - |
| Ekranas | - |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | 2 |
| Greitas skalbimas | + |
| Skalbimas be gręžimo | + |
| Kitos skalbimo programos | Įprastas skalbimas |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | - |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | - |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | - |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | greitas skalbimo ciklas, laikmatis |
| Rodyti daugiau | |




















