Orkaitė Bosch VBD5780S0 kaina
Orkaitė Bosch VBD5780S0 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-11-18 09:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 4242005034758 |
| Gamintojo kodas | vbd5780s0 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.83 |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 4200w |
| Aukštis | 59.4cm |
| Plotis | 89.6cm |
| Gylis | 57cm |
| Svoris | -kg |
| Orkaitės tūris | 112l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Nuimamos orkaitės durys | + |
| Grilis | + |
| Grilio galia | -kw |
| Vidaus danga | granitinės emalės danga |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | - |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | + |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 280 |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Funkcijos | 10 |
| Priedai | 1 grotelės, 2 kepimo indai |
| Rodyti daugiau | |



















