Indaplovė Bosch SPU2HKW57S kaina
Indaplovė Bosch SPU2HKW57S kaina
Įmontuojama indaplovė Bosch SPU2HKW57SPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
479.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
479.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Bosch SPU2HKW57SIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
493.37 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
493.37 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-13 18:14
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 4242005210404 |
| Gamintojo kodas | spu2hkw57s |
| Indų komplektų skaičius | 9 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 70kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.7kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | 850l |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | a |
| Standartinės programos eigos trukmė | 220min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Maksimalus triukšmo lygis | 48db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Aukštis | 81.5cm |
| Plotis | 44.8cm |
| Gylis | 57.3cm |
| Svoris | 41.78kg |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | 8.5l |
| Valdymo skydelis | priekyje |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 6vnt. |
| Rodyti daugiau | |



















