Šaldytuvas Bosch KGN367ICT kaina
Šaldytuvas Bosch KGN367ICT kaina
Bosch KGN367ICTKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 999.0 € |
|
859.77 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch KGN367ICT Serie | 4 laisvai statomas šaldytuvas-šaldiklis, nerūdijančio pl.. |
|
859.77 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
859.77 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Bosch, NoFrost, 321 L, aukštis 186 cm, nerūdijančio plieno - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
869.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
869.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
BOSCH KGN367ICT ŠaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
849.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
849.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
BOSCH KGN367ICT |
|
849.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
849.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas Bosch KGN367ICTPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
859.77 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
859.77 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Bosch KGN367ICTKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 999.0 € |
|
859.77 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch KGN367ICT Serie | 4 laisvai statomas šaldytuvas-šaldiklis, nerūdijančio pl.. |
|
859.77 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
859.77 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Bosch, NoFrost, 321 L, aukštis 186 cm, nerūdijančio plieno - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
869.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
869.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Lodówka Bosch BOSCH REFRIGERATOR KGN367ICT BOSCH 4242005281497 | KGN367ICT | 424.. |
|
986.30 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Šaldytuvas BOSCH KGN367ICT BOSCH 4242005281497 | KGN367ICT | 4242005281497 |
|
1083.70 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-21 08:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4242005281497 |
| Gamintojo kodas | kgn367ict |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 159kwh |
| Bendra talpa | 321l |
| Šaldytuvo talpa | 218l |
| Šaldiklio talpa | 103l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 14val. |
| Užšaldymo galia | 9.5kg/24h |
| Klimato klasė | sn-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nulinė zona, nofrost |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 186cm |
| Gylis | 66.5cm |
| Svoris | 65.7kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Kita | Šalto oro cirkuliacija; 3 šaldiklio stalčiai; 3 stiklinės lentynos |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Žemos temperatūros kamera | + |
| Rodyti daugiau | |



























