Orkaitė Bosch HRG578CB7 kaina
Orkaitė Bosch HRG578CB7 kaina
Orkaitė Bosch HRG578CB7Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
988.67 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
988.67 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Bosch HRG578CB7 orkaitė 71 L Juodas |
|
988.67 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
988.67 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Bosch HRG578CB7 Serie 6 (edelstahl, 60 cm, Home Connect) | HRG578CB7 | 424200546.. |
|
990.35 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Orkaitė Bosch HRG578CB7Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1009.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
1009.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Bosch HRG578CB7 oven 71 L Black |
|
1029.54 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1029.54 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Bosch HRG578CB7 oven 71 L Black |
|
1148.06 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1148.06 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 21:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 4242005465804 |
| Gamintojo kodas | hrg578cb7 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.94 |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 81.2 |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3600w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.4cm |
| Gylis | 54.8cm |
| Svoris | -kg |
| Orkaitės tūris | 71l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilio galia | -kw |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | - |
| Rodyti daugiau | |































