Orkaitė Bosch HQA334EB3 kaina
Orkaitė Bosch HQA334EB3 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 4242005465484 |
| Gamintojo kodas | hqa334eb3 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.94 |
| Energijos klasė | a+ |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3400w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.4cm |
| Gylis | 54.8cm |
| Svoris | 33.2kg |
| Orkaitės tūris | 71l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Nuimamos orkaitės durys | + |
| Grilis | + |
| Vidaus danga | emalė |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | + |
| Kita informacija | Įmontuojama orkaitė |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 275 |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Funkcijos | funkcija pica / duona, elektrinis grilis, apatinis šildymas, viršutinis ir apatinis šildymas, 3d kepimas |
| Priedai | 1 grotelės, 1 kepimo skarda |
| Rodyti daugiau | |





























