Viryklė Bosch HKR39A250U kaina
Viryklė Bosch HKR39A250U kaina
Viryklė Bosch HKR39A250USiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
559.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Bosch Serie 4 HKR39A250UKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 749 € |
|
566.60 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Viryklė Bosch Cooker HKR39A250U Hob type Vitroceramic Oven type Electric St.. |
|
622.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
BOSCH HKR39A250U ViryklėVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
529.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
529.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Bosch HKR39A250U viryklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 53.98 eur/mėn |
|
539.81 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
539.81 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Bosch HKR39A250UPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
539.81 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
539.81 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Bosch HKR39A250UIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
559.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
559.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Viryklė Bosch HKR39A250USiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
559.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Bosch HKR39A250U Serija 4, Laisvai statoma elektrinė viryklė, Nerūdijančio plien.. |
|
566.48 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
566.48 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Bosch Serie 4 HKR39A250UKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 749 € |
|
566.60 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Bosch Serie 4 HKR39A250UKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 749 € |
|
566.60 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Bosch | Cooker | HKR39A250U | Hob type Vitroceramic | Oven type Electric | Stain.. |
|
572.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
572.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Bosch | Cooker | HKR39A250U | Hob type Vitroceramic | Oven type Electric | Stain.. |
|
572.23 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Bosch | Cooker | HKR39A250U | Hob type Vitroceramic | Oven type Electric | Stain.. |
|
583.14 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Bosch | Cooker | HKR39A250U | Hob type Vitroceramic | Oven type Electric | Stain.. |
|
583.80 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Bosch | Cooker | HKR39A250U | Hob type Vitroceramic | Oven type Electric | Stain.. |
|
586.76 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
586.76 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Bosch | Cooker | HKR39A250U | Hob type Vitroceramic | Oven type Electric | Stain.. |
|
588.28 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Bosch | Cooker | HKR39A250U | Hob type Vitroceramic | Oven type Electric | Stain.. |
|
588.28 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Bosch | Cooker | HKR39A250U | Hob type Vitroceramic | Oven type Electric | Stain.. |
|
603.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Bosch | Cooker | HKR39A250U | Hob type Vitroceramic | Oven type Electric | Stain.. |
|
616.56 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Viryklė Bosch Cooker HKR39A250U Hob type Vitroceramic Oven type Electric St.. |
|
622.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Bosch | Cooker | HKR39A250U | Hob type Vitroceramic | Oven type Electric | Stain.. |
|
656.53 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
656.53 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Bosch Serie 4 HKR39A250U virtuvas Pastatoma viryklė Elektrinis Keraminis Nerūdij.. |
|
828.75 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
828.75 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 06:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 4242005042050 |
| Gamintojo kodas | hkr39a250u |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.98 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 95.2 |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės |
| Galia | 10900w |
| Aukštis | 90cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 55.4kg |
| Paviršius | stiklo keramika |
| Paviršiaus likutinės šilumos indikatorius | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 66l |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės funkcijos | viršutinis ir apatinis kaitinimas, konvekcija, picos kepimo funkcija, apačia, ventiliatorius ir grilio kaitinimas, grilis |
| Kepimo skardos | 3vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Apatinis stalčius | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |

























































