Bosch GAS 35 M AFC Professional kaina
Bosch GAS 35 M AFC Professional kaina
Bosch Dulkių siurblys GAS 35 M AFC |
|
609.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
609.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Statybinis dulkių siurblys Bosch GAS 35 M AFCKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1089 € |
|
745.14 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Bosch Dulkių siurblys GAS 35 M AFC |
|
609.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
609.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Elektrinis dulkių siurblys Bosch GAS 35 M AFC, 1380 WPristatysime per 1-3 d.d.! Prekė originali su garantija! Lietuviška įmonė. |
|
613.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
613.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Dulkių siurblys Bosch GAS 35 M AFCPRISTATYMAS PER 1 d.d. Atsiėmimas Kaune per 1 val. Rinkos lyderis! |
|
643.83 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
643.83 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Odkurzacz przemysłowy Bosch GAS 35 M AFC (06019C3100) | 06019C3100 | 31651407054.. |
|
707.50 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
BOSCH DULKIŲ SIURBLYS 1200W GAS 35 M AFC 35L M KLASĖ |
|
727.07 €
6-8 d.d.
Pristatymo laikas: 6-8 d.d. |
727.07 €
6-8 d.d.
Pristatymo laikas: 6-8 d.d. |
Odkurzacz przemysłowy Bosch GAS 35 M AFC (06019C3100) | 06019C3100 | 31651407054.. |
|
744.05 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Statybinis dulkių siurblys Bosch GAS 35 M AFCKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1089 € |
|
745.14 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Statybinis dulkių siurblys Bosch GAS 35 M AFCKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1089 € |
|
745.14 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Vandens ir dulkių siurblys Bosch GAS 35 M AFC Professional |
|
772.89 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
772.89 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
BOSCH GAS 35 M AFC dulkių siurblysOficialus atstovas. |
|
780.00 €
|
Į parduotuvę teronis.lt |
Bosch GAS 35 M AFC Professional Black, Blue 35 L 1380 W |
|
910.62 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
910.62 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Wet and dry vacuum cleaner (electric) 06019C3100 | 3165140705417 |
|
1185.80 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-01 11:47
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Pramoniniai dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 3165140705417 |
| Tipas | daugiafunkciai dulkių siurbliai, cikloniniai dulkių siurbliai |
| Galia | 1200w |
| Įsiurbimo galia | -w |
| Maitinimas | tinklas |
| Vamzdis | chromuotas |
| Teleskopinis vamzdis | - |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 57.5cm |
| Plotis | 51.5cm |
| Gylis | 51.5cm |
| Svoris | 12.4kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 35l |
| HEPA filtras | - |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 23l |
| Antgaliai | grindų valymo antgalis, antgalis plyšiams |
| Automatinis laido suvyniojimas | - |
| Laido ilgis | -m |
| Plovimo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |
















































