Gartraukis Bosch DWK87FN60 kaina
Gartraukis Bosch DWK87FN60 kaina
BOSCH DWK87FN60 GartraukisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
539.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
539.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Bosch DWK87FN60 |
|
539.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
539.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Bosch DWK87FN60 gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 56.60 eur/mėn |
|
566.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Gartraukis Bosch DWK87FN60Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
566.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
566.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Gartraukis Bosch DWK87FN60Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
582.98 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
582.98 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Bosch DWK87FN60 Serija 4, Prie sienos montuojamas gartraukis, 80 cm, skaidrus st.. |
|
609.99 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
609.99 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-08 10:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GLASS |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 4242005403455 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | dwk87fn60 |
| Energijos klasė | a+++ |
| Ventiliacijos trauka | 460m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 56db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 61db |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | juodas stiklas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | + |
| Aukštis | 32 cm.cm |
| Plotis | 79cm |
| Gylis | 43.3cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120-150mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | plaunamas filtras, led apšvietimas, anglies filtrai užsakomi atskirai, automatinis išsijungimas |
| Rodyti daugiau | |


























