Blackview Mega 3 256GB kaina
Blackview Mega 3 256GB kaina
Blackview MEGA 3 AI MTK G100 12.1 colio 8800mAh Android 15 Planšetė 12GB RAM 256.. |
|
211.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
211.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-12 07:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BLACKVIEW |
| Kategorija | Planšetiniai kompiuteriai |
| Prekės kodas | 6931548324805 |
| Energijos klasė | d |
| Ekrano dydis | 12" |
| Raiška | 2560 x 1600 |
| Ekrano tipas | ips |
| Vidinė atmintis | 256 gb |
| Procesoriaus taktinis dažnis | 2.2 ghz |
| 5G | - |
| 4G | + |
| 3G | + |
| Kolonėlės | stereo |
| Operacinė sistema | android 15 |
| Baterijos tipas | ličio‑polimerų |
| Pagrindinė kamera | 50 mp |
| Priekinė kamera | 13 mp |
| Blykstė | led |
| WiFi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| GPS | + |
| Procesoriaus tipas | mediatek |
| Bluetooth | + |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 36000mb |
| Atminties kortelės tipas | micro sdxc |
| Atminties kortelės talpa | iki 2 tb |
| Tipas | planšetinis kompiuteris |
| Svoris | 0.55kg |
| SIM | 2 sim kortelių lizdai (nano-sim) |
| Skambinimo funkcija | + |
| Jungties tipas | usb type-c 2.0 |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | vartotojo vadovas, planšetė, Įkroviklis, dėklas |
| Grafinis išdėstymas | mali-g52 mc2 |
| Palaikomos technologijos | a-gps, Šviesos jutiklis, greitas įkrovimas, „hall“ efekto jutiklis |
| Baterijos talpa (mAh) | 8800 |
| Gylis | 7.4cm |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 18 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 33 |
| Rodyti daugiau | |

































