Beko FBE6330GXDSN kaina
Beko FBE6330GXDSN kaina
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Beko FBE6330GXDSNKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 394 € |
|
350.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
350.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dujinė viryklė Beko FBE6330GXDSNKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 518.0 € |
|
378.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Beko FBE6330GXDSN | 8690842694066 | 86908426.. |
|
341.45 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Beko FBE6330GXDSNYra sandėlyje. |
|
343.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
343.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Beko FBE6330GXDSNKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 394 € |
|
343.11 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
343.11 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Beko FBE6330GXDSNPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
343.11 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
343.11 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Beko FBE6330GXDSN |
|
343.11 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
343.11 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Beko FBE6330GXDSNIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
350.00 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
350.00 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Beko FBE6330GXDSNKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 394 € |
|
350.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
350.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Beko FBE6330GXDSN | 8690842694066 |
|
353.20 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
353.20 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Dujinė viryklė Beko FBE6330GXDSNKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 518.0 € |
|
378.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-29 12:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 869084269406 |
| Gamintojo kodas | fbe6330gxdsn |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.99 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 95.2 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės su elektrine orkaite |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | -kg |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 66l |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų stiklai | -vnt. |
| Rodyti daugiau | |





















