Indaplovė Beko DVN05320S kaina
Indaplovė Beko DVN05320S kaina
Indaplovė Beko DVN05320SKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
275.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Indaplovė Beko DVN05320S, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
279.91 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Beko DVN05320SKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339.0 € |
|
291.15 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Indaplovė Beko DVN05320SDaugiau |
|
266.80 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
266.80 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Indaplovė BEKO DVN05320SNemokamas pristatymas |
|
266.90 €
|
Į parduotuvę bikuva.lt |
Indaplovė Beko DVN05320SPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
274.43 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
274.43 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Beko DVN05320S indaplovė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 45.74 eur/mėn |
|
274.43 €
14-15 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 14-15 d.d. |
274.43 €
14-15 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 14-15 d.d. |
Indaplovė Beko DVN05320SKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
275.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Indaplovė Beko DVN05320S, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
279.91 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Indaplovė Beko DVN05320SIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
279.91 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
279.91 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Indaplovė Beko DVN05320S, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
279.91 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Beko DVN05320S dishwasher Freestanding 13 place settings | DVN 05320S | 86908423.. |
|
290.90 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Beko DVN05320SKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339.0 € |
|
291.15 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
BEKO Freestanding Dishwasher DVN05320S, Energy class E, Width 60 cm, Inox |
|
304.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
304.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
BEKO Freestanding Dishwasher DVN05320S, Energy class E, Width 60 cm, Inox |
|
310.59 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Beko DVN05320S Pastatomi 13 vietos E |
|
314.14 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
314.14 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
BEKO Freestanding Dishwasher DVN05320S, Energy class E, Width 60 cm, InoxDaugiau |
|
327.80 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
327.80 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Indaplov |
|
343.88 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
343.88 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 07:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Indaplovės |
| Prekės kodas | 8690842379468 |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Gamintojo kodas | 7698763977 |
| Indų komplektų skaičius | 13 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 262kwh |
| Energijos suvartojimas | -kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | a |
| Metinės vandens sąnaudos | 3612l |
| Standartinės programos eigos trukmė | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 49db |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | -kg |
| Plovimo klasė | a |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 12.9l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | priekyje |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | -vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Programos | 5 |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| Džiovinimo tipas | karštu oru |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Filtras | 3 dalių filtrų sistema |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| ½ indų įkrovos programa | + |
| Trečias stalčius | - |
| Durelių fasadas | - |
| Rodyti daugiau | |
















































