Axis P3268-LV kaina
Axis P3268-LV kaina
AXIS P3268-LVE tinklo kamera Fix Dome 4K |
|
1338.90 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
1338.90 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 14:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AXIS |
| Kategorija | Vaizdo stebėjimo kameros |
| Prekės kodas | 7331021075979 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP52 |
| Garantija | 24 |
| Medžiaga | Polikarbonatas |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.3at |
| Tinka naudoti | Viduje |
| Modelis | P3268-LV |
| Maksimali atminties kortelės talpa | 8 |
| Vaizdo įrašymo greitis | 2160p@30fps |
| Darbinė temperatūra | 50 |
| Palaikomos atminties kortelės | Micro SDXC |
| Montavimas | Prie lubų |
| Atminties talpa | 2 GB |
| Jungtys | 3.5 mm |
| Apšvietimas | - |
| Sensoriaus tipas | CMOS |
| Sensoriaus dydis | 1/1.8" |
| Filmavimo režimai | Naktinis |
| Vaizdo kameros tipas | IP kameros |
| Skiriamoji geba | 3840 x 2160 |
| WDR technologija | + |
| Objektyvas | 8.6 |
| Judesio aptikimas | + |
| Baltos spalvos balansas | Automatinis |
| Rodyti daugiau | |

































