Axis P3265-LVE, 9 mm, 1080p, Dome kaina
Axis P3265-LVE, 9 mm, 1080p, Dome kaina
Axis 02328-001 security camera Dome IP security camera Outdoor 1920 x 1080 pixel.. |
|
970.26 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
970.26 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Axis 02328-001 kamera przemysłowa Douszne Kamera bezpieczeństwa IP Zewnętrzna 19.. |
|
991.30 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-12 18:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AXIS |
| Kategorija | Vaizdo stebėjimo kameros |
| Prekės kodas | 7331021075948 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP66 |
| Garantija | 24 |
| Medžiaga | Polikarbonatas |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.3at |
| Tinka naudoti | Lauke |
| Modelis | P3265-LVE 9mm |
| Maksimali atminties kortelės talpa | 8 |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@60fps |
| Darbinė temperatūra | -40 |
| Palaikomos atminties kortelės | Micro SDXC |
| Montavimas | Prie sienos |
| Atminties talpa | 1 GB |
| Jungtys | DC |
| Apšvietimas | - |
| Sensoriaus tipas | CMOS |
| Sensoriaus dydis | 1/2.8" |
| Filmavimo režimai | Naktinis |
| Vaizdo kameros tipas | IP kameros |
| Skiriamoji geba | 1920 x 1080 |
| WDR technologija | + |
| Integruotas objektyvas | + |
| Objektyvas | 8.9 |
| Judesio aptikimas | + |
| Rodyti daugiau | |





















