AVM Fritz!Box 7510 kaina
AVM Fritz!Box 7510 kaina
AVM FRITZ!Box 7510 Edition InternationalDaugiau |
|
127.32 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
127.32 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
FRITZ!Box 7510 wireless router Gigabit Ethernet Single-band (2.4 GHz) White |
|
144.86 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
144.86 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-30 01:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AVM |
| Kategorija | Maršrutizatoriai |
| Prekės kodas | 4023125029837 |
| Tipas | wifi maršrutizatorius |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 600mbps |
| SIM kortelės lizdas | - |
| Maksimalus atstumas | -m |
| Wi-Fi | + |
| Maksimalus vartotojų skaičius | 254 |
| VPN palaikymas | + |
| Siųstuvo galingumas | -dbm |
| Protokolo palaikymas | 802.11ax |
| Kodavimas | wpa2/wpa3 mix |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 2.4ghz -5ghz |
| Jungčių kiekis (10/100 BASE-T) | 4x 10/100/1000mbps |
| Jungčių kiekis (WAN) | 1 |
| USB jungtys | 1 |
| Antena | + |
| Antenos tipas | vidinė |
| Antenos lizdas | - |
| Aukštis | 37mm |
| Plotis | 208mm |
| Gylis | 150mm |
| Rodyti daugiau | |































