AverMedia PW313 kaina
AverMedia PW313 kaina
AVerMedia Webcam. Live Stream Cam 313 (PW313). inkl. Micro |
|
60.38 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
60.38 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
AVerMedia PW313 internetinė kamera 2 MP 1920 x 1080 pikseliai USB 2.0 JuodaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
60.40 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
60.40 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
AVerMedia PW313 internetinė kamera 2 MP 1920 x 1080 pikseliai USB 2.0 JuodaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
63.42 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
63.42 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 06:35
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AVERMEDIA |
| Kategorija | Internetinės kameros |
| Prekės kodas | 2020041610011 |
| Gamintojo kodas | 40aapw313asf |
| Raiška | 1920 x 1080dpi |
| Mikrofonas | + |
| Komplektacija | kamera |
| Laido ilgis | 1.5m |
| Kita informacija | integruotas mikrofonas |
| Reikalavimai įrangai | windows 8 |
| Matmenys | 90 x 53 x 47mm |
| Svoris | 0.135kg |
| Jungties tipas | usb 2.0 |
| Maitinimo šaltinis | usb |
| Kameros tipas | web kamera |
| Rodyti daugiau | |



















