Apple iPhone SE 2020 128GB kaina
Apple iPhone SE 2020 128GB kaina
Apple Renewed Grade C | Apple iPhone SE (2020) | Black | 4.7 " | Retina HD | A13.. |
Atnaujinta
|
110.53 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Apple Renew Grade C | iPhone SE (2nd Gen, 2020) | Black | 4.7 " | Retina HD | A1.. |
Atnaujinta
|
110.55 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
110.55 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Apple Renew Grade C | Apple iPhone SE (2020) | Black | 4.7 " | Retina HD | A13 B.. |
Atnaujinta
|
110.81 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Apple | RENEW Grade C | iPhone SE (2nd Gen, 2020) | 4.7" Retina HD | A13 Bionic .. |
Atnaujinta
|
117.37 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Apple Renew Grade C | iPhone SE (2nd Gen, 2020) | Black | 4.7 " | Retina HD | A1.. |
Atnaujinta
|
121.06 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
121.06 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Apple Renew Grade C | Apple iPhone SE (2020) | Black | 4.7 " | Retina HD | A13 B.. |
Atnaujinta
|
127.75 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Apple iPhone SE 2020 128GB (Ekspozicinė prekė) RaudonaDaugiau |
Ekspozicinė
|
209.00 €
|
Į parduotuvę smartspot.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-30 00:52
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Apple |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 1901995050188 |
| Energijos klasė | - |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | - |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Ekrano tipas | retina hd |
| Ekrano dydis (coliais) | 4.7 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | + |
| Ekrano raiška | 1334 x 750 |
| Pagrindinė kamera | 12mpx |
| Priekinė kamera | 7mpx |
| Blykstė | led |
| Filmavimo raiška | 4k |
| Procesoriaus tipas | 6 |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | -mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 128gb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Atminties kortelės talpa | nėra kortelės palaikymogb |
| Baterijos tipas | li-ion |
| Operacinė sistema | ios |
| Versija | ios 13 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas, bevielis įkrovimas |
| Jungties tipas | lightning jungtis |
| FM imtuvas | - |
| MP3 | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip67 |
| Modelis | apple iphone se |
| Aukštis | 138.4mm |
| Plotis | 67.3mm |
| Gylis | 7.3mm |
| Svoris | 148g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, laidas, instrukcija |
| Rodyti daugiau | |










































Virginija G.
2021-04-13 18:02:38
Noriu padėkoti UAB AKYLA PhoneID.lt, Vilniuje už kultūringą aptarnavimą, malonų bendravimą, išsamų informacijos suteikimą, kokybišką produktą. Rekomenduoju.