Apple Blue Alpine Loop 49mm Small, MT5J3ZM/A, mėlyna
Apple Blue Alpine Loop 49mm Small, MT5J3ZM/A, mėlyna
Apyrankė Apple Watch 49mm Blue Alpine Loop - SmallPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
99.00 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
99.00 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-01-28 01:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APPLE |
| Kategorija | Laikrodžių dirželiai |
| Prekės kodas | 194253949954 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 |
| Medžiaga | Titanas |
| Modelis | 49mm Blue Alpine Loop - Small |
| Suderinami modeliai | Apple Watch 44mm, 45mm, 49mm |
| Suderinami laikrodžių gamintojai | Apple |
| Kolekcija | Watch |
| Apyrankė tinka riešui | 130-160 mm |






















