APE RYDER 20 A10, juodas kaina
APE RYDER 20 A10, juodas kaina
Ape Ryder A10 20'' JuodasDaugiau |
|
676.79 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
676.79 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Elektrinis dviratis APE RYDER 20 A10 juodasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1047.0 € |
|
679.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Elektrinis dviratis Ape Ryder A10, L, 20", 250 W, 10 Ah, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 969 € |
|
719.99 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
719.99 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Ape Ryder A10 20®® Black Dviratis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 67.68 eur/mėn |
|
676.79 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
676.79 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Ape Ryder A10 20'' JuodasDaugiau |
|
676.79 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
676.79 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Elektrinis dviratis APE RYDER 20 A10 juodasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1047.0 € |
|
679.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Elektrinis dviratis APE RYDER 20 A10 juodasPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
701.91 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
701.91 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Elektrinis dviratis APE RYDER 20 A10 juodasIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
715.95 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
715.95 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Elektrinis dviratis Ape Ryder A10, L, 20", 250 W, 10 Ah, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 969 € |
|
719.99 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
719.99 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Elektrinis dviratis Ape Ryder A10, L, 20", 250 W, 10 Ah, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 969 € |
|
719.99 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
719.99 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 18:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APE RYDER |
| Kategorija | Elektriniai dviračiai |
| Prekės kodas | 1276443768152 |
| Tipas | unisex elektriniai dviračiai |
| Rekomenduojamas ūgis | 150-175cm |
| Rėmo medžiaga | aliuminis |
| Rėmo dydis | 15in |
| Svoris | 29kg |
| Ratlankiai | 20 |
| Ratų skersmuo | 20in |
| Akumuliatoriaus galia | 250w |
| Nuvažiuojamas atstumas | 100km |
| Maks. greitis | 25km/h |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Galinis permetėjas | shimano rd -ty300 |
| Stabdžių sistema | mechaniniai diskiniai stabdžiai |
| Amortizatoriai galiniai | - |
| Garantinė informacija | 2 metai |
| Rodyti daugiau | |
















