APC UPS akumuliatorius RBC109 kaina
APC UPS akumuliatorius RBC109 kaina
APCRBC109 Battery for BR1200LCDI/ BR1500LCDIPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
135.65 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
135.65 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
APC REPLACEMENT BATTERY CARTRIDGE #109 APCRBC109 |
|
137.04 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
137.04 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
APC APCRBC109 UPS akumuliatorius Rūgštinis akumuliatorius (VRLA) |
|
153.66 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
153.66 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 01:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APC |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 731304243564 |
| Talpa | 9ah |
| Paleidimo srovė | 240a |
| Ilgis | 151mm |
| Plotis | 132mm |
| Aukštis | 104mm |
| Gnybtų pozicija | +- |


















