APC SRT3000XLI 3000VA, 2700 W kaina
APC SRT3000XLI 3000VA, 2700 W kaina
APC Smart-UPS SRT 3000VA 230VDaugiau |
|
3415.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
3415.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
UPS įtampos stabilizatorius APC, 2700 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 3590 € |
|
3415.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nepertraukiamas Maitinimo Šaltinis - APC Smart-UPS SRT3000XLI 3000VA Double-Conv.. |
|
3286.99 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
Nepertraukiamas Maitinimo Šaltinis - APC Smart-UPS SRT3000XLI 3000VA Double-Conv..Daugiau |
|
3305.07 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
APC SRT3000XLI Smart-UPS SRT 3000VA/2700W 230V | SRT3000XLI | 0731304317678 |
|
3319.55 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
APC Smart-UPS SRT 3000VA 230VDaugiau |
|
3415.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
3415.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
UPS įtampos stabilizatorius APC, 2700 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 3590 € |
|
3415.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC, 2700 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 3590 € |
|
3415.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
APC Smart-UPS SRT3000XLI 3000VA OnlinePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
3489.75 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
3489.75 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
APC Smart-UPS SRT3000XLI 3000VA, 2700W, IEC SRT3000XLI |
|
3573.23 €
11 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 11 d.d. |
3573.23 €
11 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 11 d.d. |
APC Smart-UPS On-Line SRT3000XLI - 3000VA, 8x C13 & 2x C19, tower |
|
3639.89 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
3639.89 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
APC Smart-UPS SRT3000XLI 3000VA OnlineIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
3664.24 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
3664.24 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
APC Smart-UPS SRT 3000VA Tower 230V | SRT3000XLI |
|
3678.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
3678.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
APC Smart-UPS SRT 3000VA - UPS - 2700 |
|
3739.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
3739.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
APC SRT3000XLI nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) Dviguba konversija (prisi.. |
|
3835.12 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
APC Smart-UPS On-Line SRT3000XLI - 3000VA, 8x C13 & 2x C19, tower |
|
5160.02 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-26 10:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APC |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 731304317678 |
| Gamintojo kodas | srt3000xli |
| Architektūra | online with double conversion |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 3000 |
| Galingumas | 2700w |
| Tipas | ups |
| Svoris | 31.3kg |
| Operacinė sistema | nav norādīts |
| Išvesties jungtys | db9, usb |
| Jungties tipas | iec320 c19 |
| Perjungimo laikas | -ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 10 |
| Įvesties įtampa | 220 - 240v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 3val. |
| Aukštis | 43.2cm |
| Plotis | 8.5cm |
| Gylis | 63.5cm |
| Korpusas | tower |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Rodyti daugiau | |





































