APC SRT3000XLI 3000VA, 2700 W цена
APC SRT3000XLI 3000VA, 2700 W цена
UPS įtampos stabilizatorius APC, 2700 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 3590 € |
|
3415.69 €*
|
B магазин senukai.lt |
APC Smart-UPS SRT 3000VA 230V |
|
3415.69 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
3415.69 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Nepertraukiamas Maitinimo Šaltinis - APC Smart-UPS SRT3000XLI 3000VA Double-Conv.. |
|
3286.99 €
|
B магазин proshop.lt |
Nepertraukiamas Maitinimo Šaltinis - APC Smart-UPS SRT3000XLI 3000VA Double-Conv..больше |
|
3305.07 €
|
B магазин marsietis.lt |
APC SRT3000XLI Smart-UPS SRT 3000VA/2700W 230V | SRT3000XLI | 0731304317678 |
|
3307.65 €
|
B магазин multo.eu |
UPS įtampos stabilizatorius APC, 2700 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 3590 € |
|
3415.69 €*
|
B магазин senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC, 2700 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 3590 € |
|
3415.69 €*
|
B магазин 1a.lt |
APC Smart-UPS SRT 3000VA 230V |
|
3415.69 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
3415.69 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
SRT3000XLI Smart-UPS SRT 3000VA/2700W 230V | SRT3000XLI | 731304317678больше |
|
3465.25 €
|
B магазин b2cshop.eu |
APC Smart-UPS On-Line SRT3000XLI - 3000VA, 8x C13 & 2x C19, tower |
|
3566.41 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
3566.41 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
APC Smart-UPS SRT3000XLI 3000VA, 2700W, IEC SRT3000XLI |
|
3574.90 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
3574.90 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
APC Smart-UPS SRT 3000VA Tower 230V | SRT3000XLI |
|
3678.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
3678.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
APC Smart-UPS SRT 3000VA - UPS - 2700 |
|
3738.75 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
3738.75 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
APC Smart-UPS SRT3000XLI 3000VA OnlinePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
3803.81 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
3803.81 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
SRT3000XLI Smart-UPS SRT 3000VA/2700W 230VIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
3873.86 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
3873.86 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
APC SRT3000XLI nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) Dviguba konversija (prisi.. |
|
4141.07 €
|
B магазин senetic.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-12 07:01
! Сообщить об ошибке| Марка | APC |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 731304317678 |
| Gamintojo kodas | srt3000xli |
| Architektūra | online with double conversion |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 3000 |
| Galingumas | 2700w |
| Tipas | ups |
| Svoris | 31.3kg |
| Operacinė sistema | nav norādīts |
| Išvesties jungtys | db9, usb |
| Jungties tipas | iec320 c19 |
| Perjungimo laikas | -ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 10 |
| Įvesties įtampa | 220 - 240v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 3val. |
| Aukštis | 43.2cm |
| Plotis | 8.5cm |
| Gylis | 63.5cm |
| Korpusas | tower |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Показать больше | |






































