APC SMT3000IC 3000VA, 2700 W kaina
APC SMT3000IC 3000VA, 2700 W kaina
APC Smart-UPS 3000VA LCD 230V su SmartConnect |
|
2086.65 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
2086.65 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric Smart-UPS, Tower, Smart..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
2252.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC Smart SMT3000IC, 2700 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2329 € |
|
2252.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
APC SMT3000IC nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive&ld.. |
|
1983.18 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Schneider Electric Smart-UPS, Tower, SmartConnect port + SmartSlot, AVR, LCD | S.. |
|
1985.00 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
APC Smart-UPS 3000VA LCD 230V su SmartConnect |
|
2086.65 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
2086.65 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
APC SMART-UPS 3000VA LCD 230V WITH SMARTCONNECTPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
2086.75 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
2086.75 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
APC Smart-UPS bokštas SMT3000IC 2700W 3000VA linijinis interaktyvus |
|
2115.90 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Schneider Electric Smart-UPS, Tower, SmartConnect port + SmartSlot, AVR, LCD | S..Daugiau |
|
2158.25 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
SMT3000IC SmartUPS 3kVA 2.7kW Tower SmartConnect | SMT3000IC | 731304337331Daugiau |
|
2177.25 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Schneider Electric Smart-UPS, Tower, SmartConnect port + SmartSlot, AVR, LCD | S.. |
|
2178.16 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Schneider Electric Smart-UPS, Tower, SmartConnect port + SmartSlot, AVR, LCD | S.. |
|
2178.16 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Schneider Electric Smart-UPS, Tower, SmartConnect port + SmartSlot, AVR, LCD | S.. |
|
2188.72 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
APC Smart-UPS SMT3000IC - UPS - 2700 WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
2191.09 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
2191.09 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
APC Smart-UPS SMT3000IC 3000VA, 2700W, IEC SMT3000IC |
|
2205.70 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
2205.70 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Schneider Electric Smart-UPS, Tower, SmartConnect port + SmartSlot, AVR, LCD | S.. |
|
2220.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
2220.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
APC SMART-UPS 3000VA LCD 230V WITH SMARTCONNECT |
|
2228.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
2228.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric Smart-UPS, Tower, Smart..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
2252.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC Smart SMT3000IC, 2700 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2329 € |
|
2252.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC Smart SMT3000IC, 2700 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2329 € |
|
2252.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
SMT3000IC SmartUPS 3kVA 2.7kW Tower SmartConnect |
|
2254.25 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
2254.25 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Schneider Electric Smart-UPS, Tower, SmartConnect port + SmartSlot, AVR, LCD | S..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
2262.75 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
2262.75 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric SMT3000IC, bokštas, SmartCo.. |
|
2285.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Schneider Electric Smart-UPS, Tower, SmartConnect port + SmartSlot, AVR, LCD | S.. |
|
2326.19 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Schneider Electric Smart-UPS, Tower, SmartConnect port + SmartSlot, AVR, LCD | S.. |
|
2431.93 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
APC SMT3000IC nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 3 kVA 2.. |
|
2668.99 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 14:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APC |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 731304337331 |
| Gamintojo kodas | smt3000ic |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | 3min. |
| Galingumas (VA) | 1400 |
| Galingumas | 1000w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 52.5kg |
| Išvesties jungtys | smartslot, usb |
| Jungties tipas | nr 5-15r |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Aušinimas | + |
| Perjungimo laikas | 6ms |
| Standartinių lizdų skaičius | - |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 3val. |
| Aukštis | 8.6cm |
| Plotis | 43.2cm |
| Gylis | 47.7cm |
| Korpusas | rack 2u |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Rodyti daugiau | |















































