APC SRT1500XLI 1500VA, 1500 W kaina
APC SRT1500XLI 1500VA, 1500 W kaina
APC SMART-UPS SRT 1500VA 230V |
|
1544.19 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
1544.19 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
UPS įtampos stabilizatorius APC, 1500 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1679 € |
|
1546.94 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
SMART-UPS SRT 1500VA 230V - INKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2071.0 € |
|
1577.05 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
APC Smart-UPS SRT1500XLI 1500VA, 1500W, IEC SRT1500XLI |
|
1490.80 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
1490.80 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
APC SRT1500XLI Smart-UPS SRT1.5kVA/1.5kW 230V R2 | SRT1500XLI | 0731304340300 |
|
1491.40 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
SRT1500XLI Smart-UPS SRT1.5kVA/1.5kW 230V R2 | SRT1500XLI | 0731304340300Daugiau |
|
1511.85 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
APC SMART-UPS SRT 1500VA 230V |
|
1544.19 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
1544.19 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
UPS įtampos stabilizatorius APC, 1500 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1679 € |
|
1546.94 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC, 1500 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1679 € |
|
1546.94 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
APC Smart-UPS On-Line, 1500VA/1500W, Tower, 230V, 6x C13 IEC outlets, SmartSlot,.. |
|
1574.35 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1574.35 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
SMART-UPS SRT 1500VA 230V - INKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2071.0 € |
|
1577.05 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
APC SRT1500XLI uninterruptible power supply (UPS) |
|
1597.80 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1597.80 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
APC Smart-UPS On-Line, 1500VA/1500W, Tower, 230V, 6x C13 IEC outlets, SmartSlot,.. |
|
1653.68 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
APC Smart-UPS SRT 1500VA 230V | SRT1500XLI |
|
1671.25 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
1671.25 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
APC SRT1500XLI uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1.5.. |
|
1675.63 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1675.63 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
APC Smart-UPS SRT 1500VA UPS Rack AC 220/230/240V 1500Watt 1500VA USB serial out.. |
|
1688.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
SRT1500XLI - Double-conversion (Online) - 1.5 kVA - 1500 W - Sine - 100 V - 275 V |
|
1894.79 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
APC Smart-UPS On-Line, 1500VA/1500W, Tower, 230V, 6x C13 IEC outlets, SmartSlot,.. |
|
2308.46 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-27 13:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APC |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 731304340300 |
| Architektūra | online with double conversion |
| Veikimo laikas pilna apkrova | 8min. |
| Galingumas (VA) | 1500 |
| Galingumas | 1500w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 20.5kg |
| Išvesties jungtys | rj-45, usb |
| Jungties tipas | rj-45 |
| Perjungimo laikas | -ms |
| Standartinių lizdų skaičius | - |
| Įvesties įtampa | 230v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 3val. |
| Aukštis | 43.2cm |
| Plotis | 8.5cm |
| Gylis | 50.5cm |
| Korpusas | tower |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |




































