APC SMC3000RMI2U 3000VA, LCD, RM 2U kaina
APC SMC3000RMI2U 3000VA, LCD, RM 2U kaina
SMC3000RMI2U APC Smart- C 3000VA LCD RM 2U 230V | SMC3000RMI2U | 7313043101126 |
|
2721.35 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
UPS APC Smart-UPS C LCD RM 2U 3000VA (SMC3000RMI2U) | SMC3000RMI2U | 7313043101126 |
|
2745.60 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
APC Smart-UPS C, Line Interactive, 3kVA, Rackmount 2U, 230V, 8x IEC C13+1x IEC C.. |
|
2798.61 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
2798.61 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
SMC3000RMI2U APC Smart- C 3000VA LCD RM 2U 230V | SMC3000RMI2U | 7313043101126 |
|
2800.25 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
APC SMART-UPS C 2U 30000VA LCD 230V |
|
2844.78 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
2844.78 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-27 18:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APC |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 731304310112 |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | 3min. |
| Galingumas (VA) | 3000 |
| Galingumas | 2700w |
| Tipas | ups |
| Svoris | 44.28kg |
| Pridedama programinė įranga | powerchute business edition |
| Kabelio ilgis | 2m |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Kita informacija | ventiliatorius |
| Išvesties jungtys | usb |
| Pakuotės turinys | usb laidas |
| Jungties tipas | rs-232, usb |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Aušinimas | + |
| Perjungimo laikas | 8ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 9 |
| Įvesties įtampa | 158 - 290v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 3val. |
| Aukštis | 8.6cm |
| Plotis | 48cm |
| Gylis | 68.3cm |
| Korpusas | rack 2u |
| Rodyti daugiau | |





































