APC Smart-UPS SRT8KXLI 8000VA, 8000 W kaina
APC Smart-UPS SRT8KXLI 8000VA, 8000 W kaina
APC SRT8KXLI Smart-UPS SRT 8000VA Tower 230V | SRT8KXLI | 0731304304319 |
|
7551.70 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
SRT8KXLI Smart-UPS SRT 8000VA Tower 230V | SRT8KXLI | 731304304319 |
|
7910.65 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
APC Smart-UPS SRT8KXLI 8000VA, 8000W, IEC SRT8KXLI |
|
8203.75 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
8203.75 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
SRT8KXLI Smart-UPS SRT 8000VA Tower 230VPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
8422.27 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
8422.27 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
SRT8KXLI Smart-UPS SRT 8000VA Tower 230VIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
8843.38 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
8843.38 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
APC SRT8KXLI Smart-UPS On-Line 8kVA Bokštas su ilgesniu veikimo laiku ir tinklo .. |
|
9734.08 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
APC Smart-UPS SRT 8kVA 230V |
|
10949.06 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
10949.06 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
SRT8KXLI Smart-UPS SRT 8000VA Tower 230V |
|
10949.16 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
10949.16 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-13 05:24
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APC |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 731304304319 |
| Architektūra | on-line |
| Veikimo laikas pilna apkrova | 5min. |
| Galingumas (VA) | 8000 |
| Galingumas | 8000w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 111.82kg |
| Išvesties jungtys | rj-45 |
| Jungties tipas | iec320 c19, iec jumper |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | - |
| Perjungimo laikas | -ms |
| Standartinių lizdų skaičius | - |
| Įvesties įtampa | 230v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 3val. |
| Aukštis | 43.2cm |
| Plotis | 26.3cm |
| Gylis | 71.5cm |
| Korpusas | tower |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Rodyti daugiau | |
































