APC BVX900LI-GR Easy UPS 900VA, 230V kaina
APC BVX900LI-GR Easy UPS 900VA, 230V kaina
UPS APC BVX900LI-GRKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 137.0 € |
|
108.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC BVX900LI-GR, 480 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 124.9 € |
|
114.29 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Easy UPS BVX900LI-.. |
|
124.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
APC EASY UPS 900VA, 230V, AVR, SCHUKO SOCKETS |
|
106.47 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
106.47 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
UPS APC BVX900LI-GRKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 137.0 € |
|
108.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
APC EASY UPS 900VA, 230V, AVR, SCHUKO SOCKETS | BVX900LI-GR |
|
108.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
108.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
APC BVX900LI-GR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.9 kVA 480 .. |
|
110.41 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
110.41 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
APC Easy UPS BVX900LI-GR 900VA, 480W BVX900LI-GR |
|
111.35 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
111.35 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Schneider Electric APC Easy UPS | BVX900LI-GR | 900 VA | 480 W|BVX900LI-GR |
|
111.74 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
APC EASY UPS 900VA, 230V, AVR, SCHUKO SOCETSPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
112.12 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
112.12 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
UPS įtampos stabilizatorius APC BVX900LI-GR, 480 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 124.9 € |
|
114.29 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC BVX900LI-GR, 480 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 124.9 € |
|
114.29 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
APC Easy UPS bokštas BVX900LI-GR Line-Interaktiv 900 VA 480 WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
121.94 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
121.94 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Easy UPS BVX900LI-.. |
|
124.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
APC BVX900LI-GR nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 0,9 k.. |
|
126.48 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
APC nepārtrauktās barošanas avots (UPS) BVX900LI-GR Easy UPS 900VA, 230V, AVR, 2.. |
|
127.92 €
|
Į parduotuvę goodstore.lv |
Nepertraukiamo Maitinimo šaltinio Sistema Interaktyvi UPS APC BVX900LI-GR 480 W |
|
135.36 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-26 11:05
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APC |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 731304404590 |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | - |
| Galingumas | -w |
| Tipas | kita |
| Svoris | 6kg |
| Kabelio ilgis | -m |
| USB jungčių skaičius | -vnt. |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Perjungimo laikas | 6ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 2 |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 6val. |
| Aukštis | 16cm |
| Plotis | 12cm |
| Gylis | 35.5cm |
| Korpusas | tower |
| Rodyti daugiau | |



















































