Monitorius AOC 24E1Q kaina
Monitorius AOC 24E1Q kaina
Monitorius AOC 24E1Q, IPS, 60 Hz, 23.8"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 109.9 € |
|
92.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
AOC 24E1QKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 110.59 € |
|
92.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Monitorius AOC 24E1Q 23.8 ", IPS, FHD, 1920 x 1080, 16:9, 5 ms, 250 cd/m², Black.. |
|
103.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
"60,5cm/23,8'' (1920x1080) AOC 24E1Q 16:9 5ms IPS HDMI VGA DisplayPort VESA Spea..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
91.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
91.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
LCD Monitor|AOC|24E1Q|23.8"|Panel IPS|1920x1080|16:9|60Hz|5 ms|Speakers|Tilt|24E1Q |
|
91.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
91.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Monitorius Aoc 24E1Q 23,8", Juodos spalvos |
|
91.04 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
91.04 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
LCD Monitor|AOC|24E1Q|23.8"|Panel IPS|1920x1080|16:9|60Hz|5 ms|Speakers|Tilt|24E1Q |
|
91.12 €
|
Į parduotuvę plkompiuteriai.lt |
LCD Monitor|AOC|24E1Q|23.8"|Panel IPS|1920x1080|16:9|60Hz|5 ms|Speakers|Tilt|24E1Q |
|
92.44 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
AOC 24E1Q 23.8 ", IPS, FHD, 1920 x 1080, 16:9, 5 ms, 250 cd/m², Black, 1 x HDMI .. |
|
92.49 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
AOC E1 24E1Q computer monitor 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black |
|
92.82 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Monitorius AOC 24E1Q, IPS, 60 Hz, 23.8"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 109.9 € |
|
92.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Monitorius AOC 24E1Q, IPS, 60 Hz, 23.8"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 109.9 € |
|
92.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
AOC 24E1QKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 110.59 € |
|
92.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
LCD Monitor|AOC|24E1Q|23.8"|Panel IPS|1920x1080|16:9|60Hz|5 ms|Speakers|Tilt|24E1Q |
|
93.50 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
93.50 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
LCD Monitor|AOC|24E1Q|23.8"|Panel IPS|1920x1080|16:9|60Hz|5 ms|Speakers|Tilt|24E1Q |
|
93.51 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
LCD Monitor|AOC|24E1Q|23.8 |Panel IPS|1920x1080|16:9|60Hz|5 ms|Speakers|Tilt|24E1Q |
|
94.20 €
|
Į parduotuvę perku24.lt |
LCD Monitor AOC 24E1Q 23.8" Panel IPS 1920x1080 16:9 60Hz 5 ms Speakers Tilt 24E1Q |
|
94.20 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
94.20 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
AOC LCD Monitor||24E1Q|23.8"|IPS Panel|1920x1080|16:9|60Hz|5 ms|Speakers|Tilt|24.. |
|
95.04 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
LCD Monitor|AOC|24E1Q|23.8"|Panel IPS|1920x1080|16:9|60Hz|5 ms|Speakers|Tilt|24E1Q |
|
95.08 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
95.08 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Monitorius AOC E1 24E1Q, 60.5 cm (23.8"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LED, 5 ms.. |
|
95.55 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
AOC 24E1Q, 23.8" 24E1Q |
|
95.56 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
95.56 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
"60,5cm/23,8'' (1920x1080) AOC 24E1Q 16:9 5ms IPS HDMI VGA DisplayPort VESA Spea..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
96.46 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
96.46 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
LCD monitorius, AOC, 24E1Q, 23,8 colio, skydelis IPS, 1920x1080, 16:9, 60Hz, 5 m.. |
|
96.62 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
AOC E1 24E1Q kompiuterio monitorius 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pikseliai Full H.. |
|
97.99 €
8-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-10 d.d. |
97.99 €
8-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-10 d.d. |
AOC E1 24E1Q computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black |
|
99.48 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
99.48 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Monitor AOC 24E1Q 23.8" Full HD IPS 60Hz 5ms | Frameless Design, Speakers, HDMI/.. |
|
99.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
99.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Monitorius |AOC|24E1Q|23.8 |Panel IPS|1920x1080|16:9|60Hz|5 ms|Speakers|Tilt|24E1Q |
|
100.47 €
|
Į parduotuvę primtech.lt |
Monitorius AOC 24E1Q 23.8 ", IPS, FHD, 1920 x 1080, 16:9, 5 ms, 250 cd/m², Black.. |
|
103.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Aoc LCD monitorius 24E1Q 24 colių, E klasė, 3 kg, EPREL 388961, 6 versija |
|
103.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
AOC E1 24E1Q kompiuterio monitorius 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pikseliai „Full .. |
|
104.00 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
AOC 24E1Q 23.8 ", IPS, FHD, 1920 x 1080, 16:9, 5 ms, 250 cd/m², Black, 1 x HDMI .. |
|
104.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
104.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
LCD Monitor|AOC|24E1Q|23.8"|Panel IPS|1920x1080|16:9|60Hz|5 ms|Speakers|Tilt|24E1Q |
|
104.27 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
AOC E1 24E1Q kompiuterio monitorius 60,5 cm (23,8") 1920 x 1080 pikselių „Full H.. |
|
109.87 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
AOC E1 24E1Q kompiuterio monitorius 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pikseliai |
|
115.57 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
AOC 24E1Q 24" IPS LED 16:9 monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 23.17 eur/mėn |
|
138.99 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
138.99 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 00:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AOC |
| Kategorija | Monitoriai |
| Prekės kodas | 4038986146234 |
| Gamintojo kodas | 24e1q |
| Įstrižainė | 23.8" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | va |
| Jungtis | hdmi, vga, displayport (dp) |
| Kitos jungtys | išvestis |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1000:1 |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 1920 x 1080 |
| Atnaujinimo dažnis | 60hz |
| Reakcijos laikas | 5ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178° / 178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Maks. skleistinės dažnis (V x H) | 60 |
| Taško dydis | 0.274mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | 4vnt. |
| Montavimo tipas | laisvai statomas |
| Reguliuojamas aukštis | - |
| Kita informacija | flicker free technologija, low blue light |
| Komplekte yra kabeliai | hdmi, dp, audio |
| Matmenys | 404,9 x 539,1 x 199,4 mm |
| Svoris | 3.1kg |
| Distancinio valdymo galimybė | - |
| Kolonėlės | 2 x 2 w |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | reguliuojamas pavertimo kampas |
| Aukštis | 40.4cm |
| Plotis | 53.9cm |
| Gylis | 19.9cm |
| Palaikomos technologijos | led backlight, full hd, osd |
| Energijos klasė | e |
| Žaidimų monitorius | - |
| Savybės | Įmontuoti garsiakalbiai |
| Tipas | monitorius |
| Rodyti daugiau | |






































































