Anker Soundcore Aero Fit 2 kaina
Anker Soundcore Aero Fit 2 kaina
Ausinės Anker - Soundcore AeroFit 2 B2B - Juodas - High-Performance Belaidės Ear..Daugiau |
|
98.01 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
98.01 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Soundcore Soundcore Aero Fit 2 black ausinės6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 16.67 eur/mėn Daugiau |
|
99.99 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
99.99 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Anker Soundcore Adjustable Open-Ear Wireless Earbuds | AeroFit 2 | Built-in micr.. |
|
99.99 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
AeroFit 2 Bluetooth headphones black - HeadsetDaugiau |
|
120.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
120.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Wireless earphones Soundcore Aero Fit 2 Bluetooth blackDaugiau |
|
120.31 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
120.31 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Anker Soundcore Adjustable Open-Ear Wireless Earbuds | AeroFit 2 | Built-in micr..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
127.47 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
127.47 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Anker Soundcore Adjustable Open-Ear Wireless Earbuds | AeroFit 2 | Built-in micr.. |
|
128.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
128.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Anker Soundcore Adjustable Open-Ear Wireless Earbuds | AeroFit 2 | Built-in micr.. |
|
131.71 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
131.71 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Ausinės Anker Soundcore AeroFit 2 GreenPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
132.90 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Ausinės Anker Soundcore AeroFit 2 GreenIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
139.55 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
Anker Soundcore Adjustable Open-Ear Wireless Earbuds | AeroFit 2 | Built-in micr.. |
|
146.38 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
146.38 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 05:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ANKER |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 1946442988768 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | wireless |
| Mikrofonas | integruotas |
| Triukšmo slopinimas | enc (skambučiams) |
| Funkcijos | mikrofonas, spartusis įkrovimas |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 40000hz |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas, dėklas |
| Palaikomos technologijos | aac, a2dp |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Maksimalus veikimo laikas | 42val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Svoris | 20g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Rodyti daugiau | |


































