Amica WA5S714ALiSH kaina
Amica WA5S714ALiSH kaina
Amica WA5S714ALISHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 394.0 € |
|
352.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina AMICA WASHING MACHINE WA5S714ALISH |
|
352.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
352.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Amica WA5S714ALISHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 394.0 € |
|
352.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina AMICA WASHING MACHINE WA5S714ALISH |
|
352.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
352.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Washing machine WA5S714ALiSH |
|
380.13 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
380.13 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Veļas mazgājamā mašīna Amica WA5S714ALiSH | 1194750 | 5906006947507 |
|
383.05 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Amica A 1194750 Laisvai Pastatoma Skalbyklė |
|
458.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
458.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-01 05:14
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AMICA |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 5906006947507 |
| Gamintojo kodas | wa5s714alish |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 45kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.45kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.5 |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | c |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 208min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 46cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | -kg |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |



























