Amica WA3S712BLiSHB kaina
Amica WA3S712BLiSHB kaina
Skalbimo mašina AMICA WA3S712BLiSHB |
|
408.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
408.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Amica WA3S712BLiSHBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 458.0 € |
|
409.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina AMICA WA3S712BLiSHB |
|
408.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
408.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Amica WA3S712BLiSHBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 458.0 € |
|
409.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
AMICA WA3S712BLiSHB washing machine |
|
430.24 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
430.24 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Wa3s712blishb |
|
519.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
519.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-26 08:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AMICA |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 5906006941758 |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | b |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 75db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 49.7cm |
| Inverterinis variklis | + |
| Greitas skalbimas | + |
| Skalbimas be gręžimo | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |

































