Amica WA0S610DO kaina
Amica WA0S610DO kaina
Skalbimo mašina AMICA WASHING MACHINE WA0S610DO |
|
264.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
264.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Amica WA0S610DOKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 332.0 € |
|
265.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
AMICA WASHING MACHINE WA0S610DO |
|
295.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
295.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 12:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AMICA |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 5906006942991 |
| Gamintojo kodas | wa0s610do |
| Maks. skalbinių svoris | 6kg |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.64kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | c |
| Gręžimo greitis | 1000aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 79db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 40cm |
| Svoris | -kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | -kg |
| Laikmatis | - |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Garų funkcija | - |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Valdymas | mechaninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |






























