Dulkių siurblys Amica VM6011 kaina
Dulkių siurblys Amica VM6011 kaina
Dulkių siurblys Amica VM6011Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 173.0 € |
|
127.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 12:30
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AMICA |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 5906006904531 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, dulkių siurbliai su dulkių maišu |
| Galia | 700w |
| Įsiurbimo galia | -w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| 360° sukiojama žarna | + |
| Vamzdis | teleskopinis |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Aukštis | 31.5cm |
| Plotis | 25.5cm |
| Gylis | 47cm |
| Svoris | 7.7kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 3l |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | turbo antgalis, universalus antgalis, antgalis parketui |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 10m |
| Kita informacija | siauras įrankis (plyšiams). |
| Maksimalus triukšmo lygis | 68db |
| Laido ilgis | 7m |
| Plovimo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |































