Šaldytuvas Amica FK26295.2FT kaina
Šaldytuvas Amica FK26295.2FT kaina
Šaldytuvas AMICA FK2695.2FT(F) |
|
466.39 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
466.39 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Amica FK2695.2FT(E)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 515.0 € |
|
466.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
AMICA FK2695.2FT(E) fridge-freezer combination | 1194337 | 5906006943370 |
|
438.85 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
"amica" šaldytuvas Fk2695.2fte |
|
450.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
450.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Šaldytuvas AMICA FK2695.2FT(F) |
|
466.39 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
466.39 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Amica FK2695.2FT(E)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 515.0 € |
|
466.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Amica Šaldytuvas-šaldiklis FK2695.2FT(E) | 1194337 | 5906006943370 |
|
508.35 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
AMICA FK2695.2FT(E) fridge-freezer combination |
|
540.05 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
540.05 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-29 19:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AMICA |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 5906006712594 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 275kwh |
| Bendra talpa | 231l |
| Šaldytuvo talpa | 161l |
| Šaldiklio talpa | 70l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n-st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 171cm |
| Gylis | 57.6cm |
| Svoris | 51kg |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Rodyti daugiau | |



































