Mikrobangų krosnelė Amica AMMB25E2SGB kaina
Mikrobangų krosnelė Amica AMMB25E2SGB kaina
Mikrobangų krosnelė AMICA AMMB25E2SGB X-TYPENemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
322.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Amica 1103169Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 366.86 € |
|
331.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Amica AMMB25E2SGB X-TYPE Built-in Combination microwave 25 L 900 W Black | AMMB2.. |
|
283.65 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Amica AMMB25E2SGB X-TYPE Built-in Combination microwave 25 L 900 W Black |
|
296.07 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Amica AMMB25E2SGB X-TYPE Įmontuoti Kombinuota mikrobangų krosnelė 25 L 900 W Juo.. |
|
300.94 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Amica AMMB25E2SGB X-TYPEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
308.63 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
308.63 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Amica AMMB25E2SGB X-TYPE Integruota kombinuota mikrobangų krosnelė 25 L 900 W Ju.. |
|
312.19 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
312.19 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Cooker microwave Amica X-TYPE AMMB25E2SGB (1450W, 25l, black color) |
|
312.32 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
312.32 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Amica AMMB25E2SGB X-TYPE Įmontuojama kombinuota mikrobangų krosnelė 25 L 900 W B.. |
|
313.20 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Amica AMMB25E2SGB X-TYPEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
317.89 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
317.89 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Mikrobangų krosnelė AMICA AMMB25E2SGB X-TYPENemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
322.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Amica AMMB25E2SGB X-TYPE Black Combination Built-in Microwave 25 L 900 W |
|
329.14 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Amica 1103169Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 366.86 € |
|
331.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Amica AMMB25E2SGB X-TYPE Built-in Combination microwave 25 L 900 W Black |
|
336.76 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
336.76 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Amica AMMB25E2SGB X-TYPE Integruotas kombinuotas mikrobangų krosnelė 25 L 900 W .. |
|
353.85 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-30 07:19
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AMICA |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 5906006031695 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė su griliu |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 900w |
| Aukštis | 59.4cm |
| Gylis | 40.3cm |
| Svoris | 17.6kg |
| Talpa | 25l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 1000w |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |




























