Gartraukis Allenzi ORBIS 50 IX kaina
Gartraukis Allenzi ORBIS 50 IX kaina
Allenzi Orbis 50 IXKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 145.0 € |
|
115.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gartraukis Allenzi ORBIS 50 IXKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 169 € |
|
119.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Gartraukis Allenzi Orbis 50 IX |
|
114.40 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
114.40 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Gartraukis Allenzi ORBIS 50 IXNEMOKAMAS PRISTATYMAS! Radote pigiau? - kreipkitės ir gaukite pasiūlymą! Spec. ALLENZI parduotuvė |
|
115.00 €
|
Į parduotuvę vokiskaideja.lt |
Allenzi Orbis 50 IXKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 145.0 € |
|
115.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gartraukis Allenzi ORBIS 50 IXKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 169 € |
|
119.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-31 13:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ALLENZI |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8014747020056 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | orbis 50 ix |
| Energijos sunaudojimas per metus | 67kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 9.1 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | 18lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | c |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 68 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 198m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 550m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 40-60db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 60db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 90cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 45cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Laido ilgis | 1m |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |
























