Orkaitė Allenzi KBH-5260 kaina
Orkaitė Allenzi KBH-5260 kaina
Įmontuojama orkaitė ALLENZI KBH-5260 BX, 45 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
259.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
259.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Orkaitė Allenzi KBH-5260 BXTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
259.39 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
ALLENZI KBH-5260 BX OrkaitėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! Daugiau |
|
254.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
254.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojama orkaitė ALLENZI KBH-5260 BX, 45 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
259.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
259.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Orkaitė Allenzi KBH-5260 BXTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
259.39 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Orkaitė Allenzi KBH-5260 BX, 45 cmTurime parduotuvėje Daugiau |
|
269.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
45 cm orkaitė Allenzi KBH-5260 SXDaugiau |
|
269.28 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
269.28 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
ALLENZI KBH-5260 SX |
|
299.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
299.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-12 10:18
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ALLENZI |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 8003324777605 |
| Savybės | laikmatis |
| Gamintojo kodas | kbh5206bx |
| Energijos klasė | a |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 2000w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 58cm |
| Orkaitės tūris | 25l |
| Orkaitės valdymas | besisukantis ratukas |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Nuimamos orkaitės durys | + |
| Grilis | + |
| LCD ekranas | - |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | - |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Konvekcija | + |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 250 |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |



























