Akumuliatorius Volt Polska AGM OPTI 120Ah kaina
Akumuliatorius Volt Polska AGM OPTI 120Ah kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-25 08:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VOLT |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 5904100451609 |
| Talpa | 120ah |
| Akumuliatoriaus tipas | agm (start - stop) |
| Suderinamumas | sunkvežimiams, ŽŪ technikai |
| Ilgis | 407mm |
| Plotis | 172mm |
| Aukštis | 233mm |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | latvija |


















