Akumuliatorius Exide EB455 12V, 45 Ah, 300 A kaina
Akumuliatorius Exide EB455 12V, 45 Ah, 300 A kaina
Akumuliatorius 45 Ah 300 A EN 12V EXIDE |
|
55.82 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
55.82 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
EXIDE EB455 45Ah 300A (EN) 12V akumuliatorius |
|
61.82 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
61.82 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Akumuliatorius EXIDE Excell EB455 45Ah 300A (+ kairėje)Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
61.92 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-27 17:05
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EXIDE |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 3661024034388 |
| Talpa | 45ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 300a |
| Ilgis | 238mm |
| Plotis | 129mm |
| Aukštis | 227mm |
| Gamintojo kodas | eb455 |
| Gnybtų pozicija | +- |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |





















