Akumuliatorius Exide EB604 12V, 60 Ah, 390 A kaina
Akumuliatorius Exide EB604 12V, 60 Ah, 390 A kaina
Akumuliatorius EXIDE Excell EB604 60Ah 390AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 122.97 € |
|
89.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-26 16:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EXIDE |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 3661024034418 |
| Talpa | 60ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 390a |
| Ilgis | 232mm |
| Plotis | 173mm |
| Aukštis | 225mm |
| Gamintojo kodas | eb604 |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |
























