Akumuliatorius Exide EB456 12V, 45 Ah, 300 A kaina
Akumuliatorius Exide EB456 12V, 45 Ah, 300 A kaina
EXIDE Akumuliatorius 45 Ah 300 A EN 12V |
|
57.44 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
57.44 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Akumuliatorius EXIDE Excell EB456 45Ah 300AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 87.83 € |
|
68.89 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-16 14:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EXIDE |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 3661024034357 |
| Talpa | 45ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 300a |
| Ilgis | 238mm |
| Plotis | 129mm |
| Aukštis | 227mm |
| Gamintojo kodas | eb456 |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |





















