Akumuliatorius Exide EC550 12V, 55 Ah, 460 A kaina
Akumuliatorius Exide EC550 12V, 55 Ah, 460 A kaina
EXIDE EC550 55Ah 460A (EN) 12V akumuliatorius |
|
64.79 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
64.79 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Akumuliatorius EXIDE Classic EC550 55Ah 460AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 87.83 € |
|
64.89 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-26 16:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EXIDE |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 3661024034807 |
| Talpa | 55ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Paleidimo srovė | 460a |
| Ilgis | 242mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Gamintojo kodas | ec550 |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
























