Akumuliatorius Bosch S4026 12V, 70 Ah, 630 A kaina
Akumuliatorius Bosch S4026 12V, 70 Ah, 630 A kaina
Akumuliatorius Bosch 70AH 630A S4026Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 129.17 € |
|
91.97 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Akumuliatorius Bosch 70AH 630A S4026Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 129.17 € |
|
91.97 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch 0092S40260 akumuliatorius 70Ah 630A 261x175x220 (-+)Kaina taikoma tik registruotiems pirkėjams. Neregistruotiems taikoma kaina 101.00 € |
|
95.95 €*
|
Į parduotuvę autoaibe.lt |
Akumuliatorius Bosch 70Ah 630A (S4026) |
|
97.42 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
97.42 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-27 08:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 4047023479730 |
| Talpa | 70ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 630a |
| Ilgis | 260mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 220mm |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | estija |




















