Akumuliatorius Bosch S5004 12V, 61 Ah, 600 A kaina
Akumuliatorius Bosch S5004 12V, 61 Ah, 600 A kaina
Akumuliatorius Bosch 61Ah 600A S5004Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 127.85 € |
|
89.54 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Akumuliatorius Bosch 61Ah 600A S5004Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 127.85 € |
|
89.54 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch 0092S50040 akumuliatorius 61Ah 600A 242x175x175Kaina taikoma tik registruotiems pirkėjams. Neregistruotiems taikoma kaina 97.00 € |
|
92.15 €*
|
Į parduotuvę autoaibe.lt |
Akumuliatorius Bosch 61Ah 600A (S5004) |
|
94.18 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
94.18 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-27 08:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 4047023479334 |
| Talpa | 61ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 600a |
| Ilgis | 242mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 175mm |
| Gamintojo kodas | 0092s50040 |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |




















