Akumuliatorius Bosch S4021 12V, 45 Ah, 330 A kaina
Akumuliatorius Bosch S4021 12V, 45 Ah, 330 A kaina
Akumuliatorius Bosch 45Ah 330A S4021Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
63.67 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Akumuliatorius Bosch 45Ah 330A S4021Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
63.67 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch 0092S40210 akumuliatorius 45AH 330A 238x129x227Kaina taikoma tik registruotiems pirkėjams. Neregistruotiems taikoma kaina 71.00 € |
|
67.45 €*
|
Į parduotuvę autoaibe.lt |
Akumuliatorius Bosch 45Ah 330A (S4021) |
|
72.21 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
72.21 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-31 07:07
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 4047023479839 |
| Talpa | 45ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 330a |
| Ilgis | 238mm |
| Plotis | 129mm |
| Aukštis | 227mm |
| Gamintojo kodas | s4 021 |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |























