Indaplovė AEG FFB73527ZM kaina
Indaplovė AEG FFB73527ZM kaina
AEG FFB73527ZM indaplovė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 83.00 eur/mėn |
|
498.00 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
498.00 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-13 13:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Indaplovės |
| Prekės kodas | 7332543983582 |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Gamintojo kodas | ffb73527zm |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 67kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.673kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | a |
| Metinės vandens sąnaudos | 990l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 160min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 45db |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 44.6cm |
| Gylis | 61.5cm |
| Svoris | 39.6kg |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.9l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | 4vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 9vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Programos | valymas |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| Džiovinimo tipas | airdry |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | + |
| Filtras | 3 dalių filtrų sistema |
| Pradinis skalavimas | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | + |
| ½ indų įkrovos programa | + |
| Trečias stalčius | - |
| Rodyti daugiau | |





































