Indaplovė AEG FFB62427ZM kaina
Indaplovė AEG FFB62427ZM kaina
Indaplovė AEG FFB62427ZMPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
412.10 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
412.10 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
45 cm pločio ner.plieno spalvos indaplovė AEG FFB62427ZMSiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
415.99 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Indaplovė AEG FFB62427ZMIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
424.46 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
424.46 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
AEG FFB62427ZM indaplovė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 70.74 eur/mėn |
|
424.46 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
424.46 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
45 cm pločio ner.plieno spalvos indaplovė AEG FFB62427ZM |
|
440.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
440.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
45 cm pločio ner.plieno spalvos indaplovė AEG FFB62427ZM |
|
482.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
482.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:07
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Indaplovės |
| Prekės kodas | 7332543989799 |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Gamintojo kodas | ffb62427zm |
| Indų komplektų skaičius | 9 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 70kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.7kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | 0.05w |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 240min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 46db |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 44.6cm |
| Gylis | 61.5cm |
| Svoris | 36.8kg |
| Galia | 1950w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.9l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | priekyje |
| Plovimo temperatūrų režimai | 4vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 9vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Programos | greita programa, eco, itin tylus, 90 min, 60 min, auto sense |
| Laikrodis | + |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Džiovinimo tipas | aktyvusis su rekondensacija |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | + |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Filtras | 3 dalių filtrų sistema |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | - |
| Trečias stalčius | - |
| Rodyti daugiau | |


































