Orkaitė AEG BPE742220B kaina
Orkaitė AEG BPE742220B kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 7332543501700 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 1.09 |
| Energijos klasė | a+ |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3500w |
| Aukštis | 59.4cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 37kg |
| Orkaitės tūris | 71l |
| Orkaitės valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galia | 2300kw |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 300 |
| Pardavėjo šalis | lietuva |
| Rodyti daugiau | |















